Katedra    Personāls    Studijas    Saites    Kontakti    UNITE In English
Par katedru

Modelēšanas un imitācijas katedra dibināta 1993. gada oktobrī, RTU Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas (toreiz - Automātikas un skaitļošanas tehnikas) fakultātē, pamatojoties uz uzkrāto pieredzi gan izglītībā, gan pētnieciskajā darbībā sarežģītu sistēmu imitācijas modelēšanā.

Lasīt vairāk...
Lēmumu atbalsta sistēmu grupa

LASG izveidota, lai apmācītu speciālistus un veiktu zinātnisko darbu intelektuālo lēmumu atbalsta sistēmu pielietošanas teorētiskajās un praktiskajās jomās. Tradicionālo lēmumu pieņemšanas atbalsta sistēmu teorētisko bāzi veido lēmumu analīze un daudzkriteriālās izvēles metodes ...

Lasīt vairāk...
Jaunumi

28.decembris

Latvijas Zinātņu akadēmijas rudens pilnsapulcē mūsu katedras profesors Egils Ginters tika ievēlēts par LZA korespondētājlocekli.

5.oktobris

RTU Cēsu filiālē 22. septembrī norisinājās jau otrais Cēsu IT meetup, kas pulcēja ievērojamu skaitu informācijas un komunikāciju tehnoloģiju nozares pārstāvju, studentu un interesentu no Cēsu novada un apkārtējā reģiona.
Visi jaunumi sīkāk
Paziņojumi

11.jūnijs

25. jūnijā no plkst. 16:30 līdz 17:45, Sētas ielā 1 – 407. aicinām uz ITI zinātnisko semināru par tēmu (pabeigts promocijas darbs): "OKontekstu atpazīstošas uz likumiem balstītas programmatūras vienību adaptācijas sistēmas metodes", Doktorante Lauma Jokste, RTU.
Atvērtajā seminārā aicinām piedalīties gan IT nozares pārstāvjus, gan zinātniekus, kā arī jebkuru interesentu, kam šī tēma šķiet saistoša.
Visi ziņojumi sīkāk

Diplomdarbu izstrāde

Bakalauriem
Maģistriem

Diplomdarbu aktuālās tēmas

Bakalauriem
Maģistriem

Projekti


Viedokļi

Sakunthala Priya
RTU, DITF, ITI
Mācos Maģistra līmeņa studiju programmā "Loģistikas sistēmu un piegādes ķēdes vadība" („Master in Logistics and Supply Chain Management at RTU”). Manu Erasmus pieredzi var aprakstīt vienā vārdā - "brīnišķīgi"...
Lasīt vairāk...
Grāmatas

  Telefons: 67089514 Adrese: Daugavgrīvas iela 2, Rīga, LV-1048, Latvija © MIK, 1997.-2018.