Katedra    Personāls    Studijas    Saites    Kontakti    UNITE In English  
 
rotating image


Par katedru

Modelēšanas un imitācijas katedra dibināta 1993. gada oktobrī, RTU Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas (toreiz - Automātikas un skaitļošanas tehnikas) fakultātē, pamatojoties uz uzkrāto pieredzi gan izglītībā, gan pētnieciskajā darbībā sarežģītu sistēmu imitācijas modelēšanā.
Pie katedras darbojas Imitācijas un modelēšanas biedrība (IMB), kura ir pirmā profesionālā imitācijas modelēšanas organizācija Latvijā.


Lasīt vairāk...
Lēmumu atbalsta sistēmu grupa

LASG izveidota, lai apmācītu speciālistus un veiktu zinātnisko darbu intelektuālo lēmumu atbalsta sistēmu pielietošanas teorētiskajās un praktiskajās jomās. Tradicionālo lēmumu pieņemšanas atbalsta sistēmu teorētisko bāzi veido lēmumu analīze un daudzkriteriālās izvēles metodes ...


Lasīt vairāk...
 
 
Jaunumi

3.februāris

Prof. J.Merkurjeva zinātniskā vadībā īstenotais pārrobežu sadarbības projekts «INFROM» ieguvis augstu atzinību no Igaunijas–Latvijas–Krievijas pārrobežu sadarbības programmas apvienotā tehniskā sekretariāta.

29.janvāris

27.- 29.01.2016 mūsu katedras lektors un vadošais pētnieks Vitālijs Boļšakovs piedalījās starptautiskā apmācības skolā European Cooperation in Science and Technology.
Visi jaunumi sīkāk
Paziņojumi

18.maijs

Mūžībā aizgājis RTU Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultātes profesors, habilitētais datorzinātņu doktors Arkādijs Borisovs.
Visi ziņojumi sīkāk

Diplomdarbu izstrāde

Bakalauriem
Maģistriem

Diplomdarbu aktuālās tēmas

Bakalauriem
Maģistriem

 
 
Projekti


Viedokļi

Aleksandrs Pliska
DITF,
Informācijas tehnoloģijas institūts
Salīdzinot studijas kopsummā starp Krenfildes Universitāti un citām Latvijas augstskolām, kā lielāko atšķirību varu minēt tieši lielo tendenci uz industrijas problēmu risināšanu un lielo uzņēmumu piesaisti. Viss studiju process tika vairāk vērsts uz praktiskiem grupu darbiem...
Lasīt vairāk...
Grāmatas

 
  Telefons: 67089514 E-pasts: inese at itl.rtu.lv   © MIK, 1997.-2015.
  Fakss: 67089513 Adrese: Daugavgrīvas iela 2, Rīga, LV-1048, Latvija