Katedra    Personāls    Studijas    Saites    Kontakti    UNITE In English  
 
rotating image


Par katedru

Modelēšanas un imitācijas katedra dibināta 1993. gada oktobrī, RTU Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas (toreiz - Automātikas un skaitļošanas tehnikas) fakultātē, pamatojoties uz uzkrāto pieredzi gan izglītībā, gan pētnieciskajā darbībā sarežģītu sistēmu imitācijas modelēšanā.
Pie katedras darbojas Imitācijas un modelēšanas biedrība (IMB), kura ir pirmā profesionālā imitācijas modelēšanas organizācija Latvijā.

Lasīt vairāk...
Lēmumu atbalsta sistēmu grupa

LASG izveidota, lai apmācītu speciālistus un veiktu zinātnisko darbu intelektuālo lēmumu atbalsta sistēmu pielietošanas teorētiskajās un praktiskajās jomās. Tradicionālo lēmumu pieņemšanas atbalsta sistēmu teorētisko bāzi veido lēmumu analīze un daudzkriteriālās izvēles metodes ...

Lasīt vairāk...
 
 
Jaunumi

2.septembris

DITF IT programmas absolvents Artjoms Šutovs iegūst 2. vietu Latvijas augstskolu labāko datorikas bakalaura un maģistra darbu konkursā.

7.jūlijs

DITF ITI MIK profesors Jurijs Merkurjevs ir kļuvis par pirmo Baltijas valstu pārstāvi Eiropas Rūpnieciskās vadības akadēmijā.
Visi jaunumi sīkāk
Paziņojumi

14.septembris

Cienītās dāmas un godātie kungi, esat laipni lūgti apmeklēt ITI zinātnisko semināru par tēmu "Spēju virzīta kontekstzinīgu un adaptīvu sistēmu izstrāde"
prof. Jānis Grabis
Seminārs notiks šī gada 23. septembrī plkst. 16:15 - 17:45, Rīgā, Sētas ielā 1 – 407. auditorijā
Visi ziņojumi sīkāk

Diplomdarbu izstrāde

Bakalauriem
Maģistriem

Diplomdarbu aktuālās tēmas

Bakalauriem
Maģistriem

 
 
Projekti


Viedokļi

Sakunthala Priya
RTU, DITF, ITI
Mācos Maģistra līmeņa studiju programmā "Loģistikas sistēmu un piegādes ķēdes vadība" („Master in Logistics and Supply Chain Management at RTU”). Manu Erasmus pieredzi var aprakstīt vienā vārdā - "brīnišķīgi"...
Lasīt vairāk...
Grāmatas

 
  Telefons: 67089514 E-pasts: inese at itl.rtu.lv   © MIK, 1997.-2015.
  Fakss: 67089513 Adrese: Daugavgrīvas iela 2, Rīga, LV-1048, Latvija