Katedra    Personāls    Studijas    Saites    Kontakti    UNITE In English
Par katedru

Modelēšanas un imitācijas katedra dibināta 1993. gada oktobrī, RTU Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas (toreiz - Automātikas un skaitļošanas tehnikas) fakultātē, pamatojoties uz uzkrāto pieredzi gan izglītībā, gan pētnieciskajā darbībā sarežģītu sistēmu imitācijas modelēšanā.

Lasīt vairāk...
Lēmumu atbalsta sistēmu grupa

LASG izveidota, lai apmācītu speciālistus un veiktu zinātnisko darbu intelektuālo lēmumu atbalsta sistēmu pielietošanas teorētiskajās un praktiskajās jomās. Tradicionālo lēmumu pieņemšanas atbalsta sistēmu teorētisko bāzi veido lēmumu analīze un daudzkriteriālās izvēles metodes ...

Lasīt vairāk...
Jaunumi

11.maijs

27.04.2020. jaunā maģistra akadēmisko studiju programma “Kiberdrošības inženierija” ir ieguvusi licenci un var uzsākt studentu uzņemšanu.

1.februāris

Mūsu katedras mācībspēki prof. J.Merkurjevs, prof. G.Merkurjeva, asoc. prof. A.Romānovs, asoc.pof. A.Lektauers un asoc. prof. J.Pečerska viesojās Berlīnē, kur piedalījās starptautiskās studiju programmas Logistics and Supply Chain Management mācībspēku akadēmiskajā konferencē un LSCM vadības komitejas sanāksmē.
Visi jaunumi sīkāk
Paziņojumi

20.marts

Aicinām Jūs piedalīties MI katedras rīkotajā akadēmiski zinātniskajā seminārā, kas notiks 2023. gada 29. martā plkst. 14.30 – 15.30, kurā varēs iepazīties ar zinātnisko asistentu amata kandidātu un doktorantu pētnieciskā darba aktualitātēm. Norises vieta - 506. auditorija.
Visi ziņojumi sīkāk

Diplomdarbu izstrāde

Bakalauriem
Maģistriem

Diplomdarbu aktuālās tēmas

Bakalauriem
Maģistriem

Projekti


Viedokļi

Erasmus ceļojums!
2018.g. ieguvu maģistra akadēmisko grādu Loģistikas sistēmu un piegādes ķēdes vadībā. Izstrādāt maģistra darbu Erasmus programmas ietvaros Vācijā bija mans šī gada vislabākais lēmums. Es ne tikai ieguvu praktisku pieredzi, jaunus kontaktus un brīnišķīgas atmiņas, bet arī jaunu iespēju ...
Lasīt vairāk...
Grāmatas

  Telefons: 67089514 Adrese: Zunda krastmala 10, Rīga, LV-1048, Latvija © MIK, 1997.-2022.