Katedra    Personāls    Studijas    Saites    Kontakti    UNITE In English
Par katedru

Modelēšanas un imitācijas katedra dibināta 1993. gada oktobrī, RTU Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas (toreiz - Automātikas un skaitļošanas tehnikas) fakultātē, pamatojoties uz uzkrāto pieredzi gan izglītībā, gan pētnieciskajā darbībā sarežģītu sistēmu imitācijas modelēšanā.

Lasīt vairāk...
Lēmumu atbalsta sistēmu grupa

LASG izveidota, lai apmācītu speciālistus un veiktu zinātnisko darbu intelektuālo lēmumu atbalsta sistēmu pielietošanas teorētiskajās un praktiskajās jomās. Tradicionālo lēmumu pieņemšanas atbalsta sistēmu teorētisko bāzi veido lēmumu analīze un daudzkriteriālās izvēles metodes ...

Lasīt vairāk...
Jaunumi

28.decembris

Latvijas Zinātņu akadēmijas rudens pilnsapulcē mūsu katedras profesors Egils Ginters tika ievēlēts par LZA korespondētājlocekli.

5.oktobris

RTU Cēsu filiālē 22. septembrī norisinājās jau otrais Cēsu IT meetup, kas pulcēja ievērojamu skaitu informācijas un komunikāciju tehnoloģiju nozares pārstāvju, studentu un interesentu no Cēsu novada un apkārtējā reģiona.
Visi jaunumi sīkāk
Paziņojumi

28.februāris

9. martā plkst. 16:15, Sētas ielā 1 – 407.auditorijā aicinām uz ITI zinātnisko semināru par tēmu: "Datu analīzes un mikroservisu arhitektūras izmantošana biznesa procesu transformēšanā". Dr.sc.ing. Jānis Kampars, B.sc.ing. Krišjānis Pinka, B.sc.ing. Guntis Mosāns, RTU.
Visi ziņojumi sīkāk

Diplomdarbu izstrāde

Bakalauriem
Maģistriem

Diplomdarbu aktuālās tēmas

Bakalauriem
Maģistriem

Projekti


Viedokļi

Sakunthala Priya
RTU, DITF, ITI
Mācos Maģistra līmeņa studiju programmā "Loģistikas sistēmu un piegādes ķēdes vadība" („Master in Logistics and Supply Chain Management at RTU”). Manu Erasmus pieredzi var aprakstīt vienā vārdā - "brīnišķīgi"...
Lasīt vairāk...
Grāmatas

  Telefons: 67089514 Adrese: Daugavgrīvas iela 2, Rīga, LV-1048, Latvija © MIK, 1997.-2018.