Sākums    Projekti    Pasākumi    Jaunumi    Kontakti    Saites    In English  
 
Kursu saraksts

 

Vispārēja informācija

Rīgas Tehniskās universitātes SCS studentu nodaļa (SCS-RTU-SC) ir modelēšanas un imitācijas studentu organizācija, kas atrodas Rīgā, Latvijā. Tā bija dibināta 2009. gada 16. februārī RTU Modelēšanas un imitācijas katedrā, kā Starptautiskās imitācijas un modelēšanas biedrības (SCS) studentu nodaļa. SCS ir Starptautiskā Biedrība, kuras darbs ir veltīts modelēšanas un imitācijas padziļinotai izmantošanai reālās pasaules problēmu risināšanai.

SCS-RTU-SC mērķis ir izplatīt teorētiskās un praktiskās modelēšanas un imitācijas visu aspektu zināšanās studentu vidū Latvijā. SCS-RTU-SC aicina visus ieinteresētus studentus pievienoties mūsu komandai un piedalīties pasākumos, ko sniedz organizācija.

Dalība SCS-RTU-SC ir bezmaksas un tiek piedāvāta studentiem, nosūtot mums aizpildītu SCS-RTU-SC dalības pieteikumu (studentu dalības pieteikumu veidlapu var lejupielādēt šeit).

Kontaktpersona

SCS-RTU-SC prezidents Vitālijs Boļšakovs

Akadēmiskais mentors

DSc., Dr.sc.ing., Prof. Gaļina Merkurjeva

Apstiprināts ar

Dr., Prof. Emeritus,Tuncer Ören


04/2014 Aicinām piedalīties RTU 55. studentu zinātniskā un tehniskā konferencē Vairāk informācijas par pasākumu šeit.

10/2013 Aicinām piedalīties ARENA ikgadēja studentu diplomdarbu konkursā. Vairāk informācijas var iegūt pie pasniedzējām J. Petuhovas un J. Pečerskas

 
  Tālrunis: +371 67089514 E-pasts: scs-rtu-lv@itl.rtu.lv   © MIK, 1997.-2014.
  Fakss: +371 67089513 Adrese: Rīga, Meža iela 1/4, LV-1048, Latvija